E-mail: podatelna@valaskabela.sk | Tel.: 046 5458 120 RSS Mapa stránok | Úradná tabuľa | 
Obec Valaská Belá

ZlatýErb.sk 2010

Súťaž „ZlatyErb.sk“ každoročne vyhlasuje spoločne Únia miest Slovenska a Občianske združenie eSlovensko pod záštitou vysokých ústavných činiteľov SR.
Hlavným cieľom súťaže „ZlatyErb.sk“ je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí.
Súťaž je usporiadaná v spolupráci s verejným informačným portálom pre samosprávy Mesto.sk a medzinárodnou konferenciou ITAPA.

Internetovej stránke, ktorá získa najvyššie ocenenie u všetkých porotcov, vo všetkých kategóriách, bude udelená „GrandPrix súťaže ZlatyErb.sk 2010“ a zároveň nominácia na medzinárodnú „Cenu EuroCrest“ za Slovenskú republiku.

Výsledky súťaže boli slávnostne vyhlásené a ceny odovzdané počas medzinárodnej konferencie ITAPA 2010 dňa 9. novembra 2010 o 14,00h v hlavnej kongresovej sále London hotela Crowne Plaza v Bratislave za účasti špičkových odborníkov v oblasti informačných technológii z domova i zahraničia a mnohých významných osobností slovenského i európskeho politického, kultúrneho a spoločenského života.

V kategórii Najlepšia stránka obcí získala naša obec Valaská Beláso svojou webovou stránkou www.valaskabela.sk 3. miesto.Ocenenie za obec osobne prevzal starosta obce Ing. Jozef Mulinka.

Viac informácií o súťaži nájdete na internetovej stránke www.zlatyerb.sk.

HORE