E-mail: podatelna@valaskabela.sk | Tel.: 046 5458 120 RSS Mapa stránok | Úradná tabuľa | 
Obec Valaská Belá

Deň matiek

Perník s nápisom, mami ďakujem

„Byť MAMOU – to je to najkrajšie v živote každej ženy.
MAMA je pre nás tá najmilšia, najmilujúcejšia a najláskavejšia bytosť na tomto svete. Je naším anjelom tu na Zemi.

 

MAMA – to JE jednoducho LÁSKA sama. Ľúbi nás tak prosto a odovzdane, chráni a pomáha.

Láska má mnoho podôb, no najčistejšia je láska materinská. V mene tejto LÁSKY, Vám milé mamy, vyslovujeme veľké ĎAKUJEM za to, že Ste si zvolili tú ťažšiu cestu a že to nevzdávate.“

Podujatie pripravila Obec Valaská Belá v spolupráci so Základnou školou s materskou školou Valaská Belá a folklórnou skupinou Belanka.
V úvode programu všetky mamy a prítomných hostí privítala pieseň „Prišli sme za vami...“ v podaní FS Belanka a príhovor starostu obce Ing. Miloša Cúcika.

Naši najmenší, škôlkári zo Základnej školy s materskou školou, vyčarili svojím milým vystúpením všetkým prítomným úsmev na tvári.
Živosť, spev, hudbu a tanec vniesli do programu aj žiaci z divadelného krúžku. Folklórna skupina Belanka sa predstavila peknými piesňami a humornou scénkou s názvom „Stará dievka“.

Počas celého vystúpenia bolo pre všetky mamy zabezpečené líčenie zadarmo s kozmetikou Mary Kay. V závere programu bolo vyžrebovaných 10 šťastných mamičiek, ktoré získali poukážu na kompletné líčenie tváre od Mary Kay taktiež zadarmo.


Mgr. Denisa Vašková
oddelenie kultúrnych služieb

Priložené fotografie

HORE