Mikulášske stretnutie

Dátum pridania: 12.12.2017        Počet zobrazení: 222          tlačiť článok

Mikulášske stretnutie

V utorok 5. decembra 2017 sme v našej obci privítali Sv. Mikuláša a rozsvietili vianočný stromček a drevený betlehem.

Deň pred Sv. Mikulášom sa v našej obci každoročne koná podujatie, ktoré je určené pre všetky deti.
V poobedných hodinách sa začala vianočná tržnica, na ktorej žiaci ZŠ s MŠ Valaská Belá  predstavili svoje výrobky. Rada školy a Farský úrad sa postarali o občerstvenie a dobrú vianočnú kapustnicu.

V čase o 17,00 hod sa začalo podujatie v kine Slovan. Sv. Mikuláš prišiel spolu s jeho pomocníkmi – dobrými anjelmi a zlým čertom.
Pre deti bola pripravená krásna zimná rozprávka Mrázik. Rozprávku si pre ne pripravili žiaci zo ZŠ s MŠ Valaská Belá z divadelného krúžku Kukučka, za čo im veľmi pekne ďakujeme.
Po skončení rozprávky spoločne všetky deti zaspievali Mikulášovi peknú pesničku, za ktorú ich odmenil sladkými dobrotami.
Deti spolu s Mikulášom v sprievode prešli z kina do centra obce, kde symbolicky pomocou prskaviek rozsvietili vianočný stromček a drevený betlehem.


Mgr. Mária Repková
oddelenie kultúrnych služieb

video rozprávky dostupné na: https://www.youtube.com/watch?v=flfzEuhgC-g


Fotogaléria - Mikulášske stretnutie

Mikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutieMikulášske stretnutie

Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
Rozprávkovým lesom 2012
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem