Rozprávkovým lesom

Dátum pridania: 13.06.2012        Počet zobrazení: 1919          tlačiť článok

Rozprávkovým lesom

V nedeľu 10. júna 2012 o 15:00 hod. sa na Škrípove - v okolí futbalového ihriska uskutočnilo podujatie pod názvom "Rozprávkovým lesom".

Toto podujatie tak ako každý rok bolo venované našim ratolestiam pri príležitosti ich sviatku - Medzinárodného dňa detí. Trasa rozprávkového lesa bola vyznačená farebnými stužkami a tak nikto z detí ani z rodičov nezablúdil. Tí, ktorí skutočne prešli rozprávkovým lesom - plnom rôznych rozprávkových bytostí a na jednotlivých stanovištiach získali správny počet pečiatok, dostali pri bráne zaslúženú odmenu.

Po návrate z lesa si mohli svoju zručnosť, um, vytrvalosť a silu vyskúšať menšie i väčšie deti na ihrisku v rôznych hrách a súťažiach (hod lopty do vedra, zrážanie kolkov, skákanie vo vreci...). Deti, ktoré mali energie ešte aj na rozdávanie si vybíjali baterky i skákaním na trampolíne.

Ako každý rok, ani teraz nechýbali zástupcovia Policajného zboru z Prievidze a Dobrovoľného hasičského zboru vo Valaskej Belej. Deti si mohli posedieť v hasičskom aute, videli ukážky kynológov i striekani z hasičského vodného dela.
Členovia Poľovníckeho združenia pripravili pre prítomných chutný guláš - veď kto by po takej námahe nevyhladol. Podujatie bolo úspešné aj vďaka spolupráci s Obecným úradom vo Valaskej Belej, Milošom Trnavským OK-Fit, členmi FS Belanka, Dobrovoľného hasičského zboru, TJ Štart Krišťáľ Valaská Belá ako aj Policajného zboru SR.

Pohľad na veselé, šťastné a usmievavé tváre našich detí - tak táto odmena zase patrila rodičom a všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zaslúžili o tento nádherný deň.

Za poskytnutie vecných a finančných darov ďakujeme týmto sponzorom:

  • Poľovníckemu združeniu
  • Urbárskemu spoločenstvu
  • Starostovi obce
  • J. Höferovi H & B Crystal
  • Jánovi Ivinovi - Drogéria
  • Antonovi Vrbanovi - Tempo
  • Renáte Púryovej - Rozličný tovar
  • Andree Bystrickej
  • Antonovi Blahovi - B & B Stavebniny
  • Generali Slovensko

 


Fotogaléria - Rozprávkovým lesom 2012

Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012Rozprávkovým lesom 2012

Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
50 - Zdenko Mihál
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem