Prijatie ocenených žiakov

Dátum pridania: 30.06.2014        Počet zobrazení: 1224          tlačiť článok

Prijatie ocenených žiakov

V stredu 25. júna 2014 sa v obradnej miestnosti Obecného úradu vo Valaskej Belej uskutočnila slávnosť prijatia ocenených žiakov.

Privítali sme žiakov, ktorí dosiahli vynikajúce výsledky nielen vo vyučovacej ale aj mimoškolskej oblasti a ktorí sa umiestnili na popredných miestach v rámci okresu a regiónu. Privítali sme i premianta v rámci celého Slovenska.

V stolnom tenise dosiahli úspechy v rámci okresného i obvodného kola žiaci Marcel Feiler, Dominik Furka, Kristián Krpelan a Juraj Lokaj, keď skončili na prvom mieste v obvodnom a na treťom mieste v okresnom kole. Marcel Feiler okrem toho dosiahol aj 5. miesto na geografickej olympiáde v okresnom kole.

V geografickej olympiáde nás reprezentovala aj Jana Grambličková, ktorá sa v okresnom kole umiestnila na 1. mieste a v krajskom kole na 5. mieste, Katarína Sondorová, ktorá skončila na 2. mieste v okresnom kole a Peter Dolinaj dosiahol v okresnom kole 4. miesto.

Katarína Sondorová sa zúčastnila aj biblickej olympiády, na ktorej získala 2. miesto v obvodnom kole. Okrem nej sa biblickej olympiády zúčastnili aj Monika Sondorová a Katarína Falátová. Umiestnili sa v obvodnom kole na 2. mieste.

Veľmi pekné výsledky dosiahla škola i v matematických disciplínach. Šiestak Dušan Sýkora sa v okresnom kole v pytagoriáde umiestnil na 2. mieste a v matematickom klokane v rámci celého Slovenska získal 1. miesto.
V okresnom kole pytagoriády sa na 13. mieste umiestnil Daniel Hujo.

Všetkým oceneným žiakom srdečne gratulujeme a želáme im veľa zdravia a ďalších úspechov v škole. Poďakovanie patrí aj pedagógom, ktorí sa žiakom venovali a za pomoci ktorých žiaci tieto vynikajúce výsledky dosiahli.


Fotogaléria -

Prijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakovPrijatie ocenených žiakov

Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
72. výročie SNP
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem