Prijatie ocenených žiakov

Dátum pridania: 07.07.2011        Počet zobrazení: 3122          tlačiť článok

Prijatie ocenených žiakov

V stredu 29. júna 2011 sme v obradnej miestnosti Obecného úradu vo Valaskej Belej privítali úspešných žiakov Základnej školy vo Valaskej Belej, ktorí v uplynulom období svojej školskej práce dosiahli vynikajúce výsledky.

Stali sme sa tak účastníkmi mimoriadne milého a radostného stretnutia. Zoznámili sme sa so žiakmi, ktorí sa umiestnili na popredných miestach v rámci okresu a regiónu.

Tieto úspechy dosiahli v gymnastickom štvorboji v rámci okresného i regionálneho kola žiaci Peter Dolinaj, Daniel Gramblička, Dalibor Jurík, Dominik Olejka a František Sondor, keď skončili na prvom mieste. Pripravovala ich Mgr. Natália Juríková.

Miriam Mihálová skončila pod vedením Mgr. Janky Nemčekovej  v Pytagoriáde ako úspešná riešiteľka v okresnom kole.

Okresného kola Geografickej olympiády sa zúčastnila Jana Grambličková, ktorá skončila ako piata a Michal Vančík, ktorý obsadil štvrté miesto. Tieto úspechy dosiahli pod vedením Mgr. Zdeny Točekovej.

Pani učiteľka Točeková pripravovala i Romanu Pištovú, Eriku Lapšovú a Veroniku Satinovú v stolnom tenise. Zúčastnili sa regionálneho kola a umiestnili sa na druhom mieste. Romana Pištová úspešne reprezentovala školu i obec aj v ďalších športových súťažiach počas celej školskej dochádzky.

Literárnej súťaže Európa v škole sa zúčastnili Veronika Kubová a Diana Porubčanová. Veronika Kubová v okresnom kole skončila na treťom mieste a Diana Porubčanová získala čestné uznanie. Veronika Kubová reprezentovala školu v literárnych súťažiach, Diana Porubčanová v prednese poézie a prózy. Pripravovala ich Mgr. Bibiana Pružincová.

Všetkým oceneným žiakom srdečne gratulujeme k úspechu, ktorý dosiahli a želáme im veľa zdravia a ďalších úspechov v škole.


Fotogaléria - Prijatie ocenených žiakov


Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem