Rozprávkovým lesom

Toto podujatie tak ako každý rok bolo venované našim ratolestiam pri príležitosti ich sviatku - Medzinárodného dňa detí. Trasa rozprávkového lesa bola vyznačená farebnými stužkami a tak nikto z detí ani z rodičov nezablúdil. Tí, ktorí skutočne prešli rozprávkovým lesom - plnom rôznych rozprávkových bytostí a na jednotlivých stanovištiach získali správny počet pečiatok, dostali pri bráne zaslúženú odmenu.

Po návrate z lesa si mohli svoju zručnosť, um, vytrvalosť a silu vyskúšať menšie i väčšie deti na ihrisku v rôznych hrách a súťažiach (hod lopty do vedra, zrážanie kolkov, skákanie vo vreci...). Deti, ktoré mali energie ešte aj na rozdávanie si vybíjali baterky i skákaním na trampolíne.

Ako každý rok, ani teraz nechýbali zástupcovia Policajného zboru z Prievidze a Dobrovoľného hasičského zboru vo Valaskej Belej. Deti si mohli posedieť v hasičskom aute, videli ukážky kynológov i striekani z hasičského vodného dela.
Členovia Poľovníckeho združenia pripravili pre prítomných chutný guláš - veď kto by po takej námahe nevyhladol. Podujatie bolo úspešné aj vďaka spolupráci s Obecným úradom vo Valaskej Belej, Milošom Trnavským OK-Fit, členmi FS Belanka, Dobrovoľného hasičského zboru, TJ Štart Krišťáľ Valaská Belá ako aj Policajného zboru SR.

Pohľad na veselé, šťastné a usmievavé tváre našich detí - tak táto odmena zase patrila rodičom a všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom zaslúžili o tento nádherný deň.

Za poskytnutie vecných a finančných darov ďakujeme týmto sponzorom:

 
Vytlačené z webovej stránky http://www.valaskabela.sk/
Stránku vytvorilo r65 studio s.r.o., J.Mikulku 7, 963 01, Krupina, www.r65studio.sk / 0908 519 314.
Obsah generuje redakčný systém AdministriX.