Prijatie úspešných žiakov

Dátum pridania: 01.07.2013        Počet zobrazení: 1820          tlačiť článok

Prijatie úspešných žiakov

V piatok 28. júna 2013 sme v obradnej miestnosti Obecného úradu vo Valaskej Belej privítali žiakov, ktorí v školskom roku 2012/2013 dosiahli vynikajúce výsledky nielen vo vyučujúcej oblasti ale aj v oblasti mimoškolskej.

Privítali sme žiakov, ktorí sa umiestnili na popredných miestach v rámci okresu a regiónu.

V stolnom tenise v rámci regionálneho kola žiaci Marcel Feiler, Kristian Krpelan a Martin Polák skončili na treťom mieste. Pripravovala ich Mgr. Zdenka Točeková.

Miriam Mihálová, ktorú pripravovala Mgr. Petra Furková, sa v okresnom kole Slávik Slovenska III. kategória umiesnila taktiež na treťom mieste.

Okresného kola Geografickej olympiády sa zúčastnila Jana Grambličková, ktorá sa umiestnila na prvom mieste a Peter Dolinaj, ktorý tiež obsadil krásne prvé miesto. Tento úspech dosiahli pod vedením Mgr. Zdenky Točekovej.

K ďalším oceneným patrí aj redakčná rada školského časopisu v zložení: Klaudia Furková, Eva Mokrišová, Mária Mokrišová, Sabina Slugeňová a Katarína Sondorová, ktorá vyhrala okresné kolo súťaže O zlaté pero riaditeľky Centra voľného času Spektrum Prievidza. Pripravovali ich Mgr. Gabriela Furková a Mgr. Natália Juríková.

Všetkým oceneným žiakom srdečne gratulujeme k úspechu, ktorý dosiahli a želáme im veľa zdravia a ďalších úspechov v škole.

 


Fotogaléria - Prijatie úspešných žiakov

Prijatie úspešných žiakovPrijatie úspešných žiakov

Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
Vítanie detí do života
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem