Rozlúčka so školou

Dátum pridania: 07.07.2011        Počet zobrazení: 2762          tlačiť článok

Rozlúčka so školou

Pri príležitosti ukončenia 9. ročníka Základnej školy vo Valaskej Belej sa v obradnej miestnosti Obecného úradu uskutočnil slávnostný obrad Rozlúčka so školou.

Na obrade sme privítali žiakov 9. ročníka a pedagógov, ktorí ich počas tohto krásneho obdobia sprevádzali, majú ich radi a ktorí pre nich, pre ich dobro, obetovali veľa voľného času, veľa zo svojho života.

Každý deň v živote človeka veľa znamená. No sú dni, ktoré sa natrvalo zapisujú každému z nás do pamäti. Jedným z takýchto dní je určite aj dnešný. Deň, keď nadišla chvíľa lúčenia.

Milí deviataci, majte odvážne sny! S nimi je život oveľa zábavnejší. Nebojte sa urobiť aj chyby a poučiť sa z nich, mýliť sa je predsa ľudské. Objavujte zaujímavých ľudí, myšlienky, nápady.
Majte radosť z obyčajných vecí a buďte prístupní názorom iných ľudí. Ale v prvom rade zostaňte samými sebou a nezabudnite - vždy treba veriť vo svoju šťastnú hviezdu.

I keď žiaci ukončili základnú školu chcú sa vzdelávať aj naďalej. Vedia, že bez kvalitného vzdelania to v dnešných časoch nejde. Želáme im dobrý začiatok a úspešné ukončenie štúdia na strednej škole.


Fotogaléria - Rozlúčka so školou


Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
Cigánski Diabli
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem