Prijatie úspešných žiakov

Dátum pridania: 11.07.2012        Počet zobrazení: 2006          tlačiť článok

Prijatie úspešných žiakov

Vo štvrtok 28. júna 2012 pri príležitosti ukončenia školského roku 2011/2012 prijal starosta obce v obradnej miestnosti obecného úradu úspešných žiakov základnej školy.


Stali sme sa účastníkmi mimoriadne milého a radostného stretnutia, na ktorom sme sa zoznámili s úspešnými žiakmi našej Základnej školy vo Valaskej Belej, ktorí v uplynulom období svojej školskej práce dosiahli vynikajúce výsledky nielen v oblasti vyučovacej, ale aj v oblasti mimoškolskej. Žiaci sa umiestnili na popredných miestach nielen doma, ale i v rámci okresu, kraja.

Tieto úspechy dosiahli žiaci 4. ročníka Peter Dolinaj, Daniel Michal, Dalibor Jurík a žiak 6. ročníka Juraj Lokaj v gymnastickom štvorboji. V okresnom kole získali veľmi pekné 2. miesto.

V geografickej olympiáde si veľmi dobre počínal Marcel Feiler, žiak 5. ročníka, ktorý sa v okresnom kole umiestnil na 3. mieste, Katarína Sondorová, žiačka 6. ročníka, ktorá sa v okresnom kole umiestnila na 1. mieste a v krajskom na 2. mieste, Jana Grambličková, žiačka 7. ročníka, ktorá sa v okresnom kole umiestnila na 2. a v krajskom na 4. mieste a už tradične Michal Vančík, žiak 9. ročníka, ktorý získal v okresnom i krajskom kole 2. miesto. Michalovi patrilo i osobitné uznanie za výborný prospech a vzornú reprezentáciu školy počas celého jeho pôsobenia na základnej škole. Toto uznanie patrilo i jeho spolužiačke Timey Michalovej, ktorá v tomto roku získala na Majstrovstvách okresu v ľahkej atletike – v behu na 60 m 3. miesto.

Veľmi úspešné boli i sestry Eva a Mária Mokrišová, žiačky 8. ročníka, ktoré získali v okresnej súťaži v tvorbe školských časopisov 1. miesto.

Naše uznanie patrilo i reprezentantom Folklórneho súboru Belanček Michaele Kotianovej a Kataríne Falátovej. Súbor reprezentoval školu i obec na 27. ročníku Hornonitrianskych folklórnych slávností.

Všetkým oceneným žiakom srdečne gratulujeme k úspechu, ktorý dosiahli a želáme im veľa zdravia a ďalších úspechov v škole.


Fotogaléria - Prijatie úspešných žiakov 2012

Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012Prijatie úspešných žiakov 2012

Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem