Mikuláš 2008

Dátum pridania: 08.12.2008        Počet zobrazení: 2171          tlačiť článok

Mikuláš 2008

Mikuláš, Mikuláš, priateľ náš starý, každý rok nosievaš do okien dary. Mikuláš, Mikuláš, ty veľký svätý, každý rok myslievaš na dobré deti

V predvečer sviatku sv. Mikuláša, dňa všetkých detí, Miestne kultúrne stredisko v spolupráci s FS Belanka usporiadalo kultúrny program, ktorý sa uskutočnil v kine Slovan. Pretože deti už vedia, že ich čaká nielen nádherná rozprávka, ale aj sladká odmena, sála bola zaplnená do posledného miestečka.

Podujatie otvorila riaditeľka MKS Elena Kopčanová. Po privítaní detí a krátkom príbehu o Mikulášovi uvítala Mikuláša, ktorý prišiel spolu s čertom a anjelom. Pretože Mikuláš bol po dlhej ceste unavený, a potreboval si trošku oddýchnuť, detičky zabavili členovia FS Belanka rozprávkou O červenej čiapočke.

Deti spolu s rodičmi poďakovali za peknú rozprávku obrovským potleskom. Potom už prišlo očakávané rozdávanie mikulášskych balíčkov.

Nakoniec sa deti spolu s Mikulášom a jeho priateľmi ponáhľali na námestie obce, kde už čakal vianočný stromček, symbol vianoc, na slávnostné rozsvietenie.


Fotogaléria - Mikuláš 2008


Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem