Medzinárodný deň detí

Dátum pridania: 17.06.2014        Počet zobrazení: 1285          tlačiť článok

Medzinárodný deň detí

V nedeľu 1. júna 2014 sa uskutočnili oslavy dňa všetkých detí. Oslavy tohto krásneho sviatku začali o 15,00 hod a uskutočnili sa v areáli futbalového ihriska na Škrípove.

Podujatie organizovalo Miestne kultúrne stredisko vo Valaskej Belej v spolupráci s Obecným úradom vo Valaskej Belej, TJ Štart Krištáľ Valaská Belá, Folklórnou skupinou Belanka, Poľovníckym združením a Dobrovoľným hasičským zborom.

Pre deti bola pripravená rozprávka O Červenej čiapočke. Po jej ukončení si deti mohli vyskúšať hasenie domčeka. Potom nasledoval zásah DHZ a striekanie z vodného dela. Členovia Poľovníckeho združenia pripravili pre deti súťaž v strieľaní do balónov.

Pre deti boli pripravené aj rôzne loptové hry a súťaže. Počas osláv sa deti aj všetci prítomní mohli posilniť chutným gulášom.

Za poskytnutie vecných a finančných darov ďakujeme sponzorom: Poľnovníckemu združeniu vo Valaskej Belej, Urbárskemu spoločenstvu Valaská Belá, starostovi obce Ing. Milošovi Cúcikovi, Jánovi Ivinovi, Antonovi Vrbanovi, Antonovi Blahovi, Ing. Renáte Púryovej a Andrei Bystrickej.

 

Katarína Hanková
MKS Valaská Belá


Fotogaléria - Medzinárodný deň detí

Oslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDDOslavy MDD

Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
Rozlúčka so školou
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem