Rozlúčka s deviatakmi

Dátum pridania: 01.07.2013        Počet zobrazení: 1810          tlačiť článok

Rozlúčka s deviatakmi

Pri príležitosti ukončenia školského roku 2012/2013 sme v obradnej miestnosti Obecného úradu vo Valaskej Belej privítali žiakov deviateho ročníka.

Táto milá slávnosť sa konala v piatok 28. júna 2013. Spolu so žiakmi sme na obrade privítali aj pedagógov, ktorí ich počas obdobia školskej dochádzky na základnej škole sprevádzali.

Ťažko sa opúšťa "hniezdo", ale keď narastú krídla, je treba rozletieť sa po svete a začať sa spoliehať aj na vlastné skúsenosti. Treba sa rozísť a fakt, že už nikdy pokope v jednej triede sedieť nebudú, treba brať vážne.

Všetkým deviatakom, ktorí dnes opustili brány základnej školy želáme pevný krok, veľa síl a dobrých ľudí v učiteľských plášťoch na stredných školách, ktoré si vybrali.


Fotogaléria - Rozlúčka s deviatakmi

Rozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmiRozlúčka s deviatakmi

Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
Bystrický vertikál
Združenie informatikov samospráv SlovenskaALTAMEDIA - register firiem