Deň učiteľov





Dátum pridania: 16.04.2008        Počet zobrazení: 4343          tlačiť článok

Deň učiteľov

28. marca sme sa stretli, aby sme si pripomenuli jeden dôležitý deň v kalendári - Deň učiteľov.
V obradnej miestnosti obecného úradu sme privítali učiteľov, ktorí učia naše deti, ale i tých pedagogických pracovníkov, ktorí už oddychujú na zaslúženom odpočinku a ktorí už istotne zhodnotili svoj prínos vo formovaní mladej generácie v našej obci.
Pozvaní boli:

  • pedagogockí pracovníci základnej školy: 
    Baginová Alena, Bašová Elena, Bebjaková Angela, Blahová Darina, Cvíčelová Jana, Dušičková Herta, Fajerová Elena, Furková Petra, Golejová Anna, Haváčová Blanka, Hruška Emil, Hullová Pavlína, Hurárová Beáta, Javorčeková Darina, Juríková Natália, Kodajová Marta, Matlová Anna, Mazánová Irena, Mišincová Terézia, Mišovicová Eva, Murgšová Lýdia, Nemčeková Jana, Nemčeková Margita, Príbelszká Ingrid, Pružincová Bibiána, Púčiková Mária, Rexová Irena, Šemrinec Peter, Točeková Zdena, Topáková Anna, Trepáčová Rozália, Turčíková Denisa a Žirková Oľga.
  • pedagogický pracovníci materskej školy:
    Antalová Petra, Kováčová Alena, Motúzová Alena, Pánisová Zuzana

Po uplynutí času, ktorý bol vyhradený pre dnešnú slávnosť, predsedkyňa zboru pre občianske záležitosti poďakovala prítomným za to, že prijali pozvanie, a zároveň im popriala, aby sa v ich blízkosti vždy rozliehal detský radostný smiech a zohrievali ich slniečka detských očí... aby výsledkom ich snaženia bol citlivý, zaujímavý a hodnotný človek.


Fotogaléria - Deň učiteľov


Súvisiace odkazy: Obec, Občan, Podnikateľ, Návštevník, Fotogaléria,

Slovensky  Nemecky  Anglicky

Náhodná fotografia
Deň matiek








Združenie informatikov samospráv Slovenska



ALTAMEDIA - register firiem